Osiągnięcia w konkursach

  Rok szkolny 2016/2017

 

  • 16.03.17r. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

    Kategoria Maluch 1: 

    Maciej Szymański kl. III - wyróżnienie 

    Kategoria Maluch 2: 

    Michał Szymański kl. IV - wyróżnienie 

    Wiktoria Tadaj kl. IV - wyróżnienie 

    Sebastian Kozikowski kl. IV - wyróżnienie 

    Kategoria Beniamin 1: 

    Michał Karwowski kl. V – wynik bardzo dobry

    Mateusz Dębek kl. V - wyróżnienie 

    Kategoria Beniamin 2: 

    Karolina Chojnowska kl. VI – wynik bardzo dobry

    Mateusz Filipkowski kl. VI - wyróżnienie

  • 31.03.17r. Konkurs Recytatorski "Poeci bliscy dzieciom" VII edycja  – wiersze Danuty Gellnerowej i Doroty Gellner 

    W kategorii kl. I-III

    I miejsce - Maciej Szymański kl. III 

 

  • 22.03.17r. Konkurs Recytatorski "O złotą strofę uśmiechu"- etap gminny - 

    W kategorii kl. I-III: 

    II miejsce – Damian Szymański kl. III

    Wyróżnienie - Mateusz Jemielity kl. III

    W kategorii kl. IV-VI: 

    Wyróżninie - Marcin Karwowski kl. IV

    Wyróżninie - Michał Karwowski kl. V

 

  • 22.03.17r. Konkurs Recytatorski "O złotą strofę uśmiechu"- etap powiatowy - 

    W kategorii kl. I-III:

    II miejce – Mateusz Jemielity kl. III

 

  • 27.04.17r. XXX Mały Konkurs Recytatorski "Baje, bajki, bajeczki"- etap powiatowy - 

    W kategorii kl. I-III: 

    Wyróżnienie - Damian Szymański kl. III 

    W kategorii kl. IV-VI: 

    I miejce - Sebastian Kozikowski kl. IV (zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego) 

    II miejsce - Mateusz Dębek kl. V

 

  • 27.04.17r. Kl. I-III Konkurs Recytatorski ph. "Poetycki zwierzyniec" - 

    I miejsce - Mateusz Jemielity kl. III

    Wyróżnienie - Maja Kwiatkowska kl. III

 

  • 28.04.17r. Kl. IV-VI Konkurs Recytatorski ph. "Poetycki zwierzyniec" - 

    I miejsce – Sebastian Kozikowski kl. IV

    Wyróżnienie - Michał Karwowski kl. V 

    Wyróżnienie - Oskar Chludziński kl. VI

 

  • 27.04.17r. VII Gminny Konkurs Matematyczny "MAŁY MATEMATYK" dla uczniów Kl. III - 

    III miejsce – Julia Godlewska kl. III

    Wyróżnienie - Maciej Szymański kl. III

 

  • 12.05.17r. - Międzygminny Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii 2017"- 

    Wyróżnienie -  Jakub Bancewicz kl. III 

    Wyróżnienie - Krystian Kadłubowski kl. III

 

  • 25.05.17r. II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Ks. Jana Twardowskiego "Wiersze rwane prosto z krzaka" - 

    W kategorii kl. IV-VI: 

    II miejsce - Michał Karwowski kl. V

 

  • 31.05.17r. Gminny Konkurs Czytelniczy "Mistrz Głośnego Czytania – umiem i lubię czytać" - 

    W kategorii kl. I-III: 

    I miejsce – Paula Szczep kl. III

    W kategorii kl. IV-VI: 

    III miejsce - Dominik Łosiewski kl. V