Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

1-go września, nowy rok szkolny 2010/2011, powitali uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i rodzice.

Dyrektor szkoły, Pani Beata Michalak w krótkim przemówieniu powitała wszystkich zebranych. Szczególnie gorąco przywitała najmłodszych uczniów z klasy pierwszej oraz dzieci, które w bieżącym roku będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego. Następnie dyrektor szkoły zapoznała wszystkich z organizacją roku szkolnego oraz przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. Po apelu odbyły się spotkania uczniów w klasach. O godzinie 11 odbyło się również rozpoczęcie roku w Punkcie Przedszkolnym działającym przy Szkole Podstawowej w Konarzycach. W przedszkolu nowy rok szkolny rozpoczęło 25 dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów!