Osiągnięcia w konkursach
Rok szkolny 2016/2017
- 16.03.17r. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Kategoria Maluch 1:
Maciej Szymański kl. III - wyróżnienie
Kategoria Maluch 2:
Michał Szymański kl. IV - wyróżnienie
Wiktoria Tadaj kl. IV - wyróżnienie
Sebastian Kozikowski kl. IV - wyróżnienie
Kategoria Beniamin 1:
Michał Karwowski kl. V – wynik bardzo dobry
Mateusz Dębek kl. V - wyróżnienie
Kategoria Beniamin 2:
Karolina Chojnowska kl. VI – wynik bardzo dobry
Mateusz Filipkowski kl. VI - wyróżnienie - 31.03.17r. Konkurs Recytatorski "Poeci bliscy dzieciom" VII edycja – wiersze Danuty Gellnerowej i Doroty Gellner
W kategorii kl. I-III
I miejsce - Maciej Szymański kl. III
- 22.03.17r. Konkurs Recytatorski "O złotą strofę uśmiechu"- etap gminny -
W kategorii kl. I-III:
II miejsce – Damian Szymański kl. III
Wyróżnienie - Mateusz Jemielity kl. III
W kategorii kl. IV-VI:
Wyróżninie - Marcin Karwowski kl. IV
Wyróżninie - Michał Karwowski kl. V
- 22.03.17r. Konkurs Recytatorski "O złotą strofę uśmiechu"- etap powiatowy -
W kategorii kl. I-III:
II miejce – Mateusz Jemielity kl. III
- 27.04.17r. XXX Mały Konkurs Recytatorski "Baje, bajki, bajeczki"- etap powiatowy -
W kategorii kl. I-III:
Wyróżnienie - Damian Szymański kl. III
W kategorii kl. IV-VI:
I miejce - Sebastian Kozikowski kl. IV (zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego)
II miejsce - Mateusz Dębek kl. V
- 27.04.17r. Kl. I-III Konkurs Recytatorski ph. "Poetycki zwierzyniec" -
I miejsce - Mateusz Jemielity kl. III
Wyróżnienie - Maja Kwiatkowska kl. III
- 28.04.17r. Kl. IV-VI Konkurs Recytatorski ph. "Poetycki zwierzyniec" -
I miejsce – Sebastian Kozikowski kl. IV
Wyróżnienie - Michał Karwowski kl. V
Wyróżnienie - Oskar Chludziński kl. VI
- 27.04.17r. VII Gminny Konkurs Matematyczny "MAŁY MATEMATYK" dla uczniów Kl. III -
III miejsce – Julia Godlewska kl. III
Wyróżnienie - Maciej Szymański kl. III
- 12.05.17r. - Międzygminny Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii 2017"-
Wyróżnienie - Jakub Bancewicz kl. III
Wyróżnienie - Krystian Kadłubowski kl. III
- 25.05.17r. II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Ks. Jana Twardowskiego "Wiersze rwane prosto z krzaka" -
W kategorii kl. IV-VI:
II miejsce - Michał Karwowski kl. V
- 31.05.17r. Gminny Konkurs Czytelniczy "Mistrz Głośnego Czytania – umiem i lubię czytać" -
W kategorii kl. I-III:
I miejsce – Paula Szczep kl. III
W kategorii kl. IV-VI:
III miejsce - Dominik Łosiewski kl. V