Ślubowanie klasy I

28 października 2010 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania uczniów klasy I.

Na sztandar szkoły złożyło ślubowanie dziewięcioro dzieci:
Jakub Brutkowski
Adrian Kwiatkowski
Aleksandra Lipińska
Oliwia Mieczkowska
Adam Obrycki
Marek Przyborowski
Damian Szymański
Patryk Wałkuski
Kamil Wesołowski
   W tym dniu, odświętnie ubrane pierwszaki w żółtych biretach, zaprezentowały całej społeczności szkolnej, czego nauczyły się w ciągu dwóch miesięcy pod kierunkiem wychowawczyni p. Beaty Żebrowskiej. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, przedstawiały humorystyczne scenki. W nagrodę otrzymały pamiątkowe dyplomy, plecaki z wyposażeniem oraz upominki od starszych koleżanek i kolegów z klasy II i III. Następnie wszyscy udali się do pięknie udekorowanej klasy, gdzie czekał przygotowany przez mamy słodki poczęstunek. Przy dźwiękach znanych piosenek uczniowie wesoło bawili się i tańczyli. Największym powodzeniem cieszyły się zabawy z balonami.
   Ten dzień na pewno zostanie zapisany w pamięci pierwszoklasistów jako wyjątkowy. Życzymy im samych bardzo dobrych ocen na pierwszym świadectwie.