Zestawienie sportowe - drużynowo
Zestawienie osiągnięć uczniów w turniejach i zawodach sportowych – drużynowo
I półrocze roku szkolnego 2017/2018
Lp. |
Dyscyplina sportowa |
Data |
Liczba uczestników |
Osoba odpowiedzialna |
Miejsca |
1. |
Turniej piłki nożnej |
17.09.17 |
10 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce – gminny turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Łomża |
2. |
Szachy drużynowe dziewcząt |
24.09.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
III miejsce dziewcząt – zawody gminne |
3. |
Szachy drużynowe chłopców |
24.09.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
I miejsce chłopców – zawody gminne |
4. |
Szachy drużynowe chłopców |
29.10.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
I miejsce chłopców – zawody powiatowe |
5. |
Szachy drużynowe chłopców |
05.11.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce chłopców – półfinał wojewódzki |
6. |
Szachy drużynowe chłopców |
02.12.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
VI miejsce chłopców – finał wojewódzki |
7. |
Szachy drużynowe dziewcząt (młodzież |
28.10.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
I miejsce dziewcząt – zawody powiatowe |
8. |
Tenis stołowy drużynowy dziewcząt |
15.10.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce – zawody gminne |
9. |
Badminton drużynowy chłopców |
31.10.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce – zawody gminne |
10. |
Badminton drużynowy chłopców |
04.11.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce – zawody powiatowe |
11. |
Badminton drużynowy chłopców |
12.11.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
III miejsce – półfinał wojewódzki |
12. |
Badminton drużynowy dziewcząt (młodzież –kl. VII) |
05.11.17 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
IV miejsce – zawody powiatowe |
12.
|
Koszykówka chłopców |
26.11.17 |
12 |
Zbigniew Żebrowski |
III miejsce – zawody gminne |
13.
|
Piłka ręczna chłopców |
13.01.18 |
10 |
Zbigniew Żebrowski |
III miejsce – zawody gminne |
14. |
Indywidualny tenis stołowy dziewcząt (drużynowo). |
14.01.18 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce – zawody gminne |
15. |
Indywidualny tenis stołowy chłopców (drużynowo). |
20.01.18 |
9 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce – zawody gminne |
Zestawienie osiągnięć uczniów w turniejach i zawodach sportowych – drużynowo
II półrocze roku szkolnego 2017/2018
Lp. |
Dyscyplina sportowa |
Data |
Liczba uczestników |
Osoba odpowiedzialna |
Miejsca |
1. |
Badminton Indywidualny (drużynowo) |
04.03.18
|
4 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce chłopców – zawody powiatowe |
2. |
Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt (drużynowo) |
10.03.18 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce dziewcząt – zawody gminne |
3. |
Indywidualne biegi przełajowe chłopców (drużynowo) |
10.03.18 |
3 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce chłopców– zawody gminne |
4. |
Tenis stołowy indywidualny chłopców (drużynowo). |
18.03.18 |
6 |
Zbigniew Żebrowski |
IV miejsce chłopców – zawody powiatowe |
5. |
Szachy drużynowe LZS „Złota Wieża” |
18.03.18 |
4 |
Zbigniew Żebrowski |
IV miejsce – zawody powiatowe |
6. |
Indywidualne biegi przełajowe chłopców (drużynowo) |
24.03.18 |
11 |
Zbigniew Żebrowski |
V miejsce chłopców – zawody powiatowe |
7. |
Czwórbój lekkoatletyczny |
15.04.18 |
6 |
Zbigniew Żebrowski |
III miejsce chłopców – zawody gminne |
8. |
Trójbój lekkoatletyczny chłopców klas IV |
20.05.18 |
6 |
Zbigniew Żebrowski |
I miejsce – zawody gminne |
9. |
Trójbój lekkoatletyczny chłopców klas IV |
26.05.18 |
6 |
Zbigniew Żebrowski |
II miejsce – zawody powiatowe |
10. |
Piłka nożna klas IV chłopców |
27.05.18 |
10 |
Zbigniew Żebrowski |
I miejsce – zawody gminne |
11. |
Piłka nożna klas IV chłopców |
10.06.18 |
10 |
Zbigniew Żebrowski |
I miejsce – zawody powiatowe |