Zestawienie sportowe - indywidualnie

Zestawienie osiągnięć uczniów w turniejach i zawodach sportowych -  indywidualnie, kategoria kl. VI i młodszych (Dzieci)

I półrocze roku szkolnego 2017/2018 

Lp.

Dyscyplina sportowa 

Data

Liczba uczestników

Osoba odpowiedzialna

 

Laureaci/miejsca

    

  Lekkoatletyka (Czwartki Lekkoatletyczne) - konkurencje

1.

60 m

28.09.17

12.10.17

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

2.

60 m

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

3.

piłeczka palantowa

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Albert, III m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

4.

skok w dal

1

Zbigniew Żebrowski

Kadłubowski Krystian, III m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

5.

skok w dal

1

Zbigniew Żebrowski

Kotlewska Maja, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.V

 

 

Tenis stołowy

6.

tenis stołowy

14.01.18

1

Zbigniew Żebrowski

Modzelewska Eliza, I m. – zawody gminne kl. VI

7.

tenis stołowy

20.01.18

1

Zbigniew Żebrowski

Szymański Damian, III m. – zawody gminne kl. IV

8.

tenis stołowy

20.01.18

1

Zbigniew Żebrowski

Nizik Hubert, IV m. – zawody gminne kl. IV

9.

tenis stołowy

20.01.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kozikowski Kacper, III m. – zawody gminne kl.VI

10.

tenis stołowy

20.01.18

1

Zbigniew Żebrowski

Łuba Mateusz, V m. – zawody gminne kl. VI

 

 

Szachy (Łomżyńska Liga Szachowa)

6.

szachy

14.10.17

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Michał, I m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

7.

szachy

09.12.17

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Michał, I m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

8.

szachy

13.01.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Michał, I m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

9.

szachy

14.10.17

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin, III m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

10.

szachy

09.12.17

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin, III m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

11.

szachy

13.01.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin, III m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

 

 Zestawienie osiągnięć uczniów w turniejach i zawodach sportowych -  indywidualnie, kategoria kl. VI i młodszych (Dzieci i Młodzieży)

II półrocze roku szkolnego 2017/2018 

Lp.

Dyscyplina sportowa 

Data

Liczba uczestników

Osoba odpowiedzialna

 

Laureaci/miejsca

    

  Lekkoatletyka (Czwartki Lekkoatletyczne) - konkurencje

1.

60 m

19.04.18

 

 

 

 

26.04.18

 

 

 

10.05.18

 

 

17.05.18

 

 

24.05.18

 

29.05.18

Finał

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

2.

skok w dal

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

3.

60 m

1

Zbigniew Żebrowski

Szczep Paula, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

4.

300m

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwia II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.V

5.

skok w dal

1

Zbigniew Żebrowski

Kotlewska Maja II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.V

6.

piłeczka palantowa

1

Zbigniew Żebrowski

Płaza Damian, III m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

7.

60 m

1

Zbigniew Żebrowski

Szczep Paula, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

8.

300 m

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwia II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.V

9.

skok w dal

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwia II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.V

10.

300 m

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

11.

300 m

1

Zbigniew Żebrowski

Kadłubowski Krystian, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

12.

300 m

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwia III m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.V

13.

skok w dal

1

Zbigniew Żebrowski

Szczep Paula, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

14.

60 m

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

15.

skok w dal

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

16.

piłeczka palantowa

1

Zbigniew Żebrowski

Kadłubowski Krystian, III m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

17.

60 m

1

Zbigniew Żebrowski

Szczep Paula, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

18.

300 m

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

19.

300 m

1

Zbigniew Żebrowski

Kadłubowski Krystian, III m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

20.

piłeczka palantowa

1

Zbigniew Żebrowski

Kadłubowski Krystian, III m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

21.

60 m

1

Zbigniew Żebrowski

Szczep Paula, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

22.

300 m

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

23.

60 m

1

Zbigniew Żebrowski

Szczep Paula, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

24.

skok w dal

1

Zbigniew Żebrowski

Szczep Paula, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

25.

60 m

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

26.

300 m

1

Zbigniew Żebrowski

Kadłubowski Krystian, II m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

27.

skok w dal

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.VI

28.

piłeczka palantowa

1

Zbigniew Żebrowski

Kadłubowski Krystian, III m, Czwartki la. w Ł-ży, kl.IV

 

 

Badminton

29.

badminton

04.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Michał, VI m. – zawody powiatowe

 

 

Indywidualne biegi przełajowe

30.

Biegi przełąjowe

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwia, I m. – zawody gminne

31.

Biegi przełąjowe

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin, II m. – zawody gminne

32.

Biegi przełąjowe

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Nizik Hubert, II m. – zawody gminne

33.

Biegi przełąjowe

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Godlewska Julia, II m. – zawody gminne

34.

Biegi przełąjowe

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kotlewska Maja, III m. – zawody gminne

35.

Biegi przełąjowe

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kadłubowski Krystian, III m. – zawody gminne

36.

Biegi przełąjowe

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kuligowska Julia, I m. – zawody gminne

37.

Biegi przełąjowe

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Chludziński Mateusz, I m. – zawody gminne

38.

Biegi przełąjowe

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Jankowska Natalia, II m. – zawody gminne

39.

Biegi przełąjowe

24.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kuligowska Julia, I m. – zawody powiatowe

40.

Biegi przełąjowe

24.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwa, I m. – zawody powiatowe

41.

Biegi przełąjowe

24.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, III m. – zawody powiatowe

42.

Biegi przełąjowe

24.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin IV m. – zawody powiatowe

43.

Biegi przełąjowe

07.04.18

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwia II m. – półfinał wojewódzki

44.

Biegi przełąjowe

07.04.18

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid VIII m. – półfinał wojewódzki

45.

Biegi przełąjowe

07.04.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kuligowska Julia, VI m. – półfinał wojewódzki

46.

Biegi przełąjowe

14.04.18

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwia IX m. – finał wojewódzki

47.

Biegi przełąjowe

14.04.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kuligowska Julia – finał wojewódzki

 

 

Tenis stołowy

48.

tenis stołowy

18.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Modzelewska Eliza, I m. – zawody powiatowe kl. VI

  49.

tenis stołowy

18.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Szymański Damian, V m. – zawody powiatowe kl. IV

50.

tenis stołowy

21.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Modzelewska Eliza, III m. – finał wojewódzki kl. VI

51.

VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie

08.04.18

1

Zbigniew Żebrowski

Modzelewska Eliza, I m. – zawody powiatowe kl.VII i młodszych

52.

VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie

08.04.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kozikowski Kacper, III m. – zawody powiatowe kl.VII
i młodszych

 

Szachy (Łomżyńska Liga Szachowa)

53.

szachy

10.02.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Michał, I m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

54.

szachy

10.02.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin, II m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

55.

szachy

10.02.18

1

Zbigniew Żebrowski

Chojnowska Karolina, II m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

56.

szachy

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Michał, I m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

57.

szachy

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin, III m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

58.

szachy

10.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Chojnowska Karolina, II m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

59.

szachy

26.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Michał, I m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

60.

szachy

26.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin, III m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

61.

szachy

 

26.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Chojnowska Karolina, I m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

62.

Szachy (Łomżyńska Liga Szachowa - podsumowanie)

26.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Michał, I m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

63.

Szachy (Łomżyńska Liga Szachowa - podsumowanie)

26.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin, III m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 13

64.

Szachy (Łomżyńska Liga Szachowa - podsumowanie)

26.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Filip, IV m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 10

65.

Szachy (Łomżyńska Liga Szachowa - podsumowanie)

26.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Chojnowska Karolina, II m. – zawody okręgu łomżyńskiego do lat 16

 

Szachy (Mistrzostwa Woj. LZS)

66.

szachy

25.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Michał, I m. – mistrzostwa woj. podlaskiego
do lat 13, II miejsce w kategorii OPEN

67.

szachy

25.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Karwowski Marcin, III m. – mistrzostwa woj. podlaskiego
do lat 13

68.

szachy

25.03.18

1

Zbigniew Żebrowski

Chojnowska Karolina, I m. – mistrzostwa woj. podlaskiego
do lat 16

 

Lekkoatletyka

69.

 

czwórbój lekkoatletyczny

15.04.18

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, III miejsce – zawody gminne

70.

trójbój lekkoatletyczny

20.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Nizik Hubert, I miejsce – zawody gminne

71.

trójbój lekkoatletyczny

20.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kadłubowski Krystian, III miejsce – zawody gminne

72.

trójbój lekkoatletyczny

26.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Nizik Hubert, II miejsce – zawody powiatowe

73.

igrzyska lekkoatletyczne

09.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwia, II m. 200 m, III m. w dal – zawody gminne

74.

igrzyska lekkoatletyczne

09.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m. 200 m, II w dal – zawody gminne

75.

igrzyska lekkoatletyczne

09.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Chludziński Oskar, I m. oszczep, III m. w dal – zawody gminne

76.

igrzyska lekkoatletyczne

09.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Nizik Hubert, III m. bieg na 200 m – zawody gminne

77.

igrzyska lekkoatletyczne

13.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, I m. bieg 200 m, IV m. w dal – zawody powiatowe

78.

igrzyska lekkoatletyczne

13.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Chludziński Oskar, IV m. oszczep – zawody powiatowe

79.

igrzyska lekkoatletyczne

13.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Zaręba Oliwia, IV m. 200 m – zawody powiatowe

80.

igrzyska lekkoatletyczne

13.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kuligowska Julia, IV m. 1000 m – zawody powiatowe

81.

igrzyska lekkoatletyczne

16.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Kuligowska Julia, V m. 1000 m – półfinał wojewódzki

82.

igrzyska lekkoatletyczne

23.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Gutowski Dawid, IV m. bieg 200 m – półfinał wojewódzki

83.

igrzyska lekkoatletyczne

23.05.18

1

Zbigniew Żebrowski

Chludziński Oskar, VIII m. oszczep – półfinał wojewódzki