Michał Karwowski - finalista WKP z matematyki

Uczeń Szkoły Podstawowej w Konarzycach z tytułem finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty w Białymstoku. Do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego przeszli: Karolina Chojnowska z klasy 7, Mateusz Filipkowski z klasy 7 oraz Michał Karwowski z klasy 6.

Duży sukces osiągnął Michał Karwowski kwalifikując się do etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego. W dniu 13 kwietnia 2018 roku uzyskał tytuł  Finalisty  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego w 2018 roku.

Przygotowania uczniów odbywały się pod kierunkiem nauczycielki matematyki p. Marzenny Brzozowskiej.

Gratulujemy!